הגדלת איבר המין
בשיטה הטבעית

הגדלת הפין

תן לה את מה שהיא רוצה באמת!הגדלת איבר מין

הגדל את איבר המין וספק אותה כמו שצריך!

הגדלת איבר המין

הסבר על שיטת הגדלת הפין בשיטה הטבעית


שיטת מקספינס היא טבעית ב- 100% ומומלצת מבחינה רפואית, לא רק שתגדיל את גודל ועובי איבר המין שלך, אלא תשפר גם את איכות הזקפה, היצר המיני והמראה של האביר. חוץ מזה, התוצאות מהירות – תוך מספר שבועות תזכו תוצאות ראשוניות לצמיתות וללא כל תופעות לוואי.


כיצד זה עובד

איך מגדילים הגדלת איבר המין באופן בסיסי, איבר המין מחולק לשלושה אזורים: שני תאים גדולים הממוקמים בחלק העליון שלו, ונקראים בשם Corpora cavernosa ותא אחד קטן יותר הממוקם בחלק התחתון ונקרא בשם corpus spongism.

בזמן זקפה, תאים אלו מתרחבים ומתמלאים בדם. הגוף הספוגי משמש כמפלט השתן והזרע המרכזי, ה- corpora cavernosa, להיפך, מסוגל לאגור עד 90% מהדם המגיע לאיבר המין ברגע שמושגת זקפה. כיום ידוע כי מגבלות האורך והעובי של איבר המין נקבעות על פי כמות זרימת הדם המתקבלת וכמות הדם הניתנת לאחסון. השיטה להגדלת גודל איבר המין היא לפתח ולהגדיל את קיבולת ה- corpora cavernosa.

דבר זה אפשרי הודות לטכניקות שלנו, אשר נבנו במיוחד על מנת להגדיל ולהרחיב את מחזור הדם הגדל והולך לאיבר המין, דבר המשפר את תפקוד הזקפה העורקית ומחזק את זרימת הדם בורידים ובעורקים באיבר המין ללא הגברת הלחץ. בקצרה, לאיבר המין יש רקמה דקה וספוגית המסוגלת לקלוט כמות גדולה של דם (כאן יכולים התרגילים שלנו לעזור) מה שמגדיל את איבר המין ומעורר את זקפתו. התרגילים שלנו מעודדים שיכפול של תאים ורקמות בתוך האיבר. ואז, חללי ה- corpora cavernosa, מתארכים יותר ויותר ולכן מסוגלים להחזיק כמות גדולה יותר של דם כך שלאחר מספר שבועות רקמת הזקפה תגדל והתוצאה לכך תהיה איבר מין ארוך ועבה יותר.

אותם תרגילים שאנו מזכירים אינם רק חיוביים להגדלת איבר המין, אלא יעילים גם להגברת זרימת הדם מבלי להעלות את לחץ הדם (כפי שהוזכר קודם לכן) ולתרגול ופיתוח שריר PC (הממוקם בחלק העליון ומאחורי איבר המין ומתכווץ לכיוון האגן): דבר אשר מועיל תמיד לבריאות איבר המין.


כיצד אתם מגדילים את ה- corpora cavernosa?


איך מגדילים הגדלת איבר המין המדריך המלא ילד אותך את השיטות שיש לבצע, כיצד לאמן ולתרגל את ה- corpora cavernosa, את הגוף הספוגי ואת עורק ה- cavernosa. תוכנית התרגילים מקספינס תגרום לאיבר המין שלך להגיע לפוטנציאל המקסימאלי שלו תוך הגדלה לא רק של אורכו ועוביו, אלא גם תגרום ליתרונות נוספים כגון היכולת לשמר כמות גדולה יותר של דם ולהגדיל למקסימום את זרימת הדם, ביצועים מיניים טובים יותר זקפות חזקות יותר. היתרון המרכזי של השיטות שלנו הוא שהתוצאות המושגות הינן לצמיתות, כלומר, כאשר אתה מפסיקים לבצע אותן, לא תאבדו את ההשיג שכבר השגתם.

כל השיטות בתוכנית שלנו פשוטות ונוחות לביצוע: מעבר לכך, הן אינן כואבות וצוות המחקר שלנו כל הזמן מחדש ומפתח תרגילים חדשים.


בטיחות השיטות

תכונית התרגילים הייחודית והבלעדית של מקספינס הינה טבעית ובטוחה ב- 100%. הטכניקות שלנו הינם תרגילים רגילים אשר לא יגרמו לבעיות או פצעים באיבר המין. הם לחלוטין בלתי מזיקים. למרות זאת, אין אנו מייעצים להשתמש בתוכנית שלנו בצורה מוגזמת. עליכם לשמור על רוטינה סדירה לכל יום ולסיים למלא אחר ההוראות שלב אחרי שלב לפני שאתם עוברים לרמה הבאה.

תרגילים אלו מבוססים על מחקר ובדיקות שנערכו בשנת 1970 על ידי ד"ר Brian Richards בבריטניה. המחקרים פורסמו בעיתון הבריטי לרפואה מינית לאחר שהשיגו תוצאות מרשימות. מלבד תגלית זו ותרגילי ה- jelq, הוא החל לפתח את תוכניות התרגול המודרניות הללו. בניגוד לתוכניות אחרות, מקספינס הינה תוכנית שזכתה לגיבוי והמלצה מצד רוב הנוירולוגים והסקסולוגים שמתעסקים בתחום. במידה והתרגילים אלו מבוצעים בצורה נכונה, שיטות אלו הינן בטוחות ויעילות.

לחץ כאן בכדי להרשם עכשיו!העמוד הבא: תוצאות השימוש


אתר מאובטח SSL

אתר זה מאובטח בטכנולוגיה מתקדמת