הגדלת איבר המין
בשיטה הטבעית

הגדלת הפין

תן לה את מה שהיא רוצה באמת!הגדלת איבר מין

הגדל את איבר המין וספק אותה כמו שצריך!

הגדלת איבר המין - שאלות נפוצות


ממה מורכבת תוכנית מקס פינה (השיטה הטבעית)?

השיטה הטבעית הינה תוכנית תרגילים שלמה האוספת את רוב הטכניקות המודרניות והיעילות הקיימות כיום להגדלת איבר המין. על מנת להפוך את התרגילים לפשוטים וקלים יותר, מספקת תוכנית מקספינס הוראות פשוטות של התרגילים הנכללים בתוכנית. כאשר אתם הופכים לחברים בתוכנית שלנו, תהיה לכם גישה ללא הגבלה לכל המידע אודות התרגילים, הטכניקות והייעוץ הניתנים בתוכנית.


האם השיטה הטבעית באמת פועלת?

ללא כל ספק, אנו סומכים על כ-3500 מטופלים בישראל שכבר הפיקו תועלת מהתוצאות הנהדרות שהתרגילים הניבו עבורם. י ותר מכך, לא רק שתגדילו את גודל איבר המין שלכם, אלא תשפרו גם היבטים חשובים אחרים כגון פליטת זרע, עוצמה ומשך זמן הזקפות או מחזור הדם. וגם, התוצאות מהירות – מספר שבועות – הן לצמיתות וללא כל תופעת לוואי המתקשרת לבריאות.


אלו תוצאות אני יכול להשיג?

לא רק תגדילו את גודלו הכללי של איבר המין שלכם במספר סנטימטרים, אלא תשיגו גם יתרונות נוספים כמו למשל, היכולת לשמר כמות גדולה יותר של דם מה שמביא ישירות לידי עלייה בזרימת הדם ולהארכת זקפות יותר דינאמיות וממושכות, כל זה מביא לידי תפקוד מיני טוב יותר. נוסף על כך, תחושת המגע של איבר המין גדלה והשליטה על פליטות הזרע משתפרת.


האם כל התרגילים בתוכנית בטוחים?

כמובן, תרגול סדיר של התרגילים שלנו הינו בלתי מזיק מבחינה בריאותית, שלא לשכוח כי השיטה הטבעית מאושרת ומומלצת על ידי אורולוגיים ורופאים מקצועיים בעלי שם. במידה והתרגילים מבוצעים בצורה נכונה, שיטות אלו יעילות ובטוחות. מעבר לכך, אתם יכולים לשלוט בעצימות ובלחץ התרגילים במו ידיכם.


האם התרגילים קשים לביצוע?

בכלל לא. כל הטכניקות הנכללות בתוכנית שלנו פשוטות ונוחות לביצוע, כמו כן הן אינן מכאיבות וצוות המחקר שלנו כל הזמן מחדש ומפתח תרגילים חדשים במטרה להרחיב ולייעל את השירות עבור לקוחותינו.


לכמה זמן ניתן לתרגל את התרגילים

על פי דברי צוות המומחים שלנו, מומלץ לבצע את התוכנית למשך 6 חודשים שלמים לכל הפחות, בזמן שתוכלו לראות תוצאות כבר במהלך השבועות הראשונים, יהיה זה הגיוני להאט את ההתקדמות (ככל שתבצעו את התוכנית זמן רב יותר, כך תשיגו יותר תוצאות).


מתי אתחיל לראות תוצאות ראשונות?

בדרך כלל תשיגו תוצאות ממשיות לאחר השבועות הראשונים מתחילת התוכנית – הן באורך והן בעובי – למרות שככל שתנהגו באופן סדיר יותר עם נהלי התוכנית, כך תשיגו תוצאות רבות וטובות יותר. כמו כן יש להדגיש גורמים נלווים אישיים נוספים, כגון הרגלי אכילה, גנטיקה או סגנון חיים, אשר יכולים לשנות במעט את התוצאות מאדם לאדם. אולם, מה שאנו יכולים להבטיח לכם הוא שכאשר תשלימו את התוכנית, יהיה לכם איבר מין גדול יותר ועבה יותר.


האם התרגילים יעילים לאנשים בכל הגילאים?

כן. מבין החברים שלנו ישנם אנשים מכל הגילאים המאוד מרוצים מהתוצאות שהושגו. אולם, אין אנו ממליצים כי בחורים מתחת לגיל 18 לבצע את התרגילים כמו גם על ידי אנשים הסובלים ממחלת מין. התוכנית מומלצת לגברים מעל גיל 18.


האם קיימות אי אלו תופעות לוואי לתרגילים?

לא. אין תופעות לוואי המתקשרות לשימוש בשיטה הטבעית, כל זמן שאתם ממלאים בצורה נכונה את ההוראות שלב אחרי שלב.


כמה זמן עליי להמתין עד שאוכל לקיים יחסי מין, לאחר ביצוע התרגילים?

הצוות שלנו ממליץ על פרק זמן מנוחה של שעתיים לכל הפחות.


יש לי איבר מין מאוד קטן. האם אני יכול לבצע את התוכנית?

כמובן, השיטה הטבעית מיועדת לגברים בעלי גדלים שונים של איבר מין והינה יעילה באותה מידה ללא קשר לממדים של כל אחד מהם. יותר מכך, ככל שהגודל קטן יותר כך יהיו התוצאות בולטות יותר.


כיצד יתכן שהתוצאות הינן לצמיתות?

זה יתכן מכיוון שברגע שקירות (דפנות) ה- corpora cavernosa מתוקנים על ידי איבר המין – תהליך זה מתרחש בזמן שאתם ישנים – דבר זה מגדיל את גודל איבר המין והוא הופך להיות חזק יותר מה שאומר שהצטברות הדם גם כן גדלה והתאים מתרבים. לזה יש השפעה ישירה על הרחבת רקמת הזקפה. ברגע שאיבר המין שלכם מגיע לגודל מסוים, הוא יהיה כך לצמיתות כמו כל רקמה אחרת בגוף, הוא יכול לפתח ולהגדיל את גודלו מבלי לאבד את הממדים שהשיג בזמן הפסקת התרגילים.


איבר מין גדול יותר, האם זה באמת משנה?

זוהי שאלה אישית. ישנם אנשים מסוימים אשר אינם מעניקים חשיבות לעניין זה יותר מדי וישנם אנשים אחרים החושבים שלהיות בעל איבר מין גדול הינו דבר חיוני והכרחי לשימור יחסים מיניים מהנים.


מה יופיע בכרטיס האשראי שלי כאשר אבצע תשלום עבור התוכנית?

בפירוט האשראי יופיע "שירותי אינטרנט". אנונימיות ופרטיות הן בראש סדר העדיפויות שלנו.


האם בטוח לבצע רכישה באינטרנט?

כן! ב- אתר מקספינס אנו מסתמכים על מערכות האבטחה החדשניות והיעילות ביותר הקיימות כיום בשוק. פרטיך בטוחים.


כמה פעמים יחייבו אותי בסכום כסף עבור התוכנית?

עלות התוכנית תחויב רק פעם אחת (199 שח). באמצעות תשלום בודד ויחיד זה, תהיה לכם גישה בלתי מוגבלת לכל החיים לתוכנית ולעדכונים שלה.אתר מאובטח SSL

אתר זה מאובטח בטכנולוגיה מתקדמת