מכשיר הגדלת איבר המין המוביל בעולם
חולם על הגדלת איבר המין בכמה סנטימטרים נוספים? מעכשיו זה כבר לא חלום עם מכשיר הגדלת הפין הגברי המוביל בעולם!
כתבות על המוצר

קטעי עיתונות על המכשיר אנדרו פניס

Ynet -מדור בריאות

YNET בריאות

"לגבר: יש דרך להגדיל את איבר המין." (יוני 2006)

"..אופציה אחרת לגברים שמבקשים להאריך את הפין שלהם עשויה להיות שיטה שמרנית ולא כירורגית, שעושה שימוש במכשיר מתיחה שפועל על עקרון כוח המשיכה. מדובר במכשיר ששמו 'אנדרו-פניס'. הטיפול מתבסס על תליית מתקן עדין וקל על הפין, שמושך אותו באופן קבוע 'החוצה'.

למעשה מדובר בהמצאה שלקוחה מתרבויות עתיקות. זוכרים את בת השבט האפריקאי שעונדת על צווארה עשרות חישוקים דקים כדי להאריכו? זהו אותו עיקרון של מתיחת רקמות. מספר מאמרים שפורסמו בבטאוני בריאות באירופה דיווחו על הצלחות של המכשיר החדש. באופן ממוצע הגיעה הארכת מימדי הפין באמצעותו לתוספת של 4 ס"מ, והעיבוי הגיע ל-2 ס"מ.."


ידיעות אחרונות - Ynet

YNET

"הגדלת איבר המין: האם זה באמת אפשרי?"
(יוני 2004)

"...על מנת להאריך את איבר המין בזקפה דרוש מכשיר שמאריך את כל רקמות איבר המין: כלי דם ועצבים ושופכה, רקמות רכות אחרות, כולל העור - וכל אלו צריכים להתארך עם הזמן. זאת אותה שיטה שמשתמשים בה השבטים האפריקאים להאריך צוואר או אוזניים או שפתיים. מדובר בהארכה של רקמות, שמשתמשים בה גם ברפואה. זה עובד על אותו עקרון כמו פלטה ליישור שיניים. יש לזה 100% הצלחה. אין לזה אפס.

המכשיר הזה, מאריך את איבר המין בקצב של חצי סנטימטר בחודש. אתה צריך ללכת אתו כשישה חודשים. מתחילים עם שעה ביום הראשון של השימוש, עד שמגיעים ל-3 עד 4 שעות ביום. אני ממליץ באופן כללי להאריך עד 30% ממה שיש. טכנית אפשר יותר, אבל לא מומלץ. הגברים רוצים עוד 2-3 או מקסימום 5 ס"מ. אין בעיה להאריך מ-7 עד ל-14 סנטימטרים, אבל אותו בחור כנראה לא יעבור את ה-20. מי שמתחיל מ-18 יכול כמובן להגיע ליותר מ-20. היה לי פציינט עם 5 ס"מ שהגיע תוך מספר חודשים ל-9 ס"מ..."


"אמת ושקר בהגדלת איבר המין" (אפריל 2003)

interviu "....דוקטור אדוארדו גומז דה דייגו טיפל ביותר מ 4000 פציינטים המעוניינים בהגדלת איבר המין. הוא ללא ספק אחד המומחים בתחום זה באירופה. מנסיונו, אחד הדברים הכי חשובים לגברים, זה גודל איבר המין. מתוך דבריו: רוב הפצייניטים שלי עוזבים את הקליניקה כשחיוך מרוח על פניהם. איבר מין גדול מעלה את הבטחון העצמי והתשוקה המינית...."


אודות השיטה | תוצאות | אישורים רפואיים | שאלות נפוצות | חישוב גודל אפשרי | סרטון הדרכה | הזמן כעת | צור קשר

כל הזכויות שמורות למקספינס, הגדלת איבר המין עם אנדרו פניס - Copyright © MaxPenis.co.il
כל התכנים באתר זה שייכים לאתר MaxPenis.co.il בלבד ולמפעיליו. אין להפיץ טקסטים מתוך האתר בשום מדיה ללא אישור מפורש ממפעילי האתר.
אנו עושים מאמצים כדי לספק מידע מדויק ומהימן בנושא הגדלת איבר המין.