שאלות נפוצות ותשובות על הגדלת איבר המין המוביל בעולם
הגדלת איבר המין
המון גברים ניסו את המכשיר והצליחו להגדיל את איבר המין ואת החשק המיני שלהם, ממליצים על מכשיר הגדלת איבר המין
סיפורי הצלחה

דברי לקוחות הגדלת איבר המין מרוצים


חברה שלי הייתה צוחקת עלי...

בהתחלה היו לי המון ספקות לגבי יעילות המכשיר, ולא הייתי בטוח שאפשר להגיע לתוצאות משמעותיות. בנוסף, חברה שלי הייתה לועגת לי ואומרת שאני חיי בהשליות, כי אי אפשרת להגדיל את איבר המין ללא ניתוח. האיבר שלי היה בערך 14 ס"מ והייתי נחוש בדעתי. לבשתי את המכשיר כ-20 שעות ביום כיום, אחרי שנה וחצי של שימוש, אני מגיע ל-20 סנטים. אני מאוד מרוצה מהרכישה שלי!
אלון, בן 22, חדרה

החשק המיני גדל
אני משתמש במכשיר רק כמה חודשים ועדיין לא הגעתי לגודל שאני רוצה, אבל אני כבר שם לב  לשיפור בחשק המיני שלי. אני משוגל לבצע אקט מיני שלוש פעמים ביום בלי בעיה ואפילו שק אשכים שלי נראה יותר גדול. מעניין אם זה קרה לעוד אנשים?
דני, בן 19, נתניה

עכשיו יש לי איבר מין ישר לחלוטין
מגיל 17, איבר המין שלי התחיל לנטות שמאלה. זה לא היה נוח והיה מדקה אותי נורא במשך שנתיים. שנאתי את הצורה שלו ואפילו שקלתי לבצע ניתוח, אך ראיתי שזה יותר מדי יקר. אחרי שנה של ניסיונות עם כל מיני שיטות, מצאתי אתר שמשווק מכשיר הגדלת איבר המין ורכשתי לי אחד. לבשתי את המכשיר כ-6 שעות ביממה ואחרי 3 חודשים אני רואה שאיבר שלי נהיה ישר ולא נוטה לצדדים יותר. חוץ מזה, הוא גם המתח ולמרות שלט הייתה לי בעיה של גודל, זאת גם תוספת משמחת! המכשיר ממש הציל את חיי ועכשיו נאי לא מתבייש להוציא אותו מהמכנסיים מול אף בחורה שאני יוצא איתה.
טל, בן 21, קריית גת

תודה רבה לכם...
אני ואשתי כל מודים לכם על המכשיר המדהים! הוא ממש הציל את הנישואים שלי. קצת רקע עלי... אני בן 54 ולפני 20 שנה גיליתי שאני חולה במחלת פיירוני שגרמה לאיבר המיני לשי להתעקם ולהצטמק נורא. כדורי ותרופות שהרופא נתן לא עזרו ועם השנים הגעתי לגודל של כ-5 ס"מ וכבר לא יכולתי לספק את אשתי כלל.  לאחרונה, אשתי מצאה את המכשיר הזה באינטרנט והתחלתי ללבוש אותו בזהירות. פחדתי לגרום עוד יותר נזק, אך להפתעתי, המצב התחיל להשתפר. אחרי חודש של שימוש ראיתי שהאיבר מתיישר משמעותית ומקבל חזרה את הגודל והצורה שלו. אחרי עוד כמה חודשים, הוא נהייה בסביבות 8-9 ס"מ וזה כבר אפשר לי לבצע חדירה ולקיים יחסי מין עם אשתי. חשבתי שבגיל שלי כבר אין לי תקווה, אבל היום אני מרגיש צעיר ב-10 שנים ומקיים יחסי מין כמה פעמים בשבוע. תודה רבה לכם!
אביגדור ח. בן 55, טבריה

בהחלט - הגדלת איבר המין
לקח לי הרבה לזמן להחליט ולרכוש את המכשיר... הייתי די סקפטי והמחיר נראה לי גבוה, אבל רכשתי אותו בתשלומים והתחלתי להשתמש בסביבות 6 שעות כל יום. אני משתמש בו כבר חודש ושבועיים ברמה מקסימאלית של מתיחה, ואני רואה את התוצאות ממש מול העיניים שלי. גדלתי בסנטימטר אחד, וגם העובי  גדל בהתאם! במקום האיבר החלש והרזה שהיה לי, אני רואה כלי מסיבי והרבה יותר עמיד, ואני כבר לא יכול לחכות למה שיהיה לו בעתיד. אני מאמין שבקצב הזה, אני אוסיף עוד 3 סנטים כבר בחודשים הקרובים, בהחלט, אני לא מצטער  על הרכישה הזאת!!!
בוריס, בן 26, אזור הצפון

אין יותר שאלות? מוכן לרכוש את המכשיר?


אודות השיטה | תוצאות | אישורים רפואיים | שאלות נפוצות | חישוב גודל אפשרי | סרטון הדרכה | הזמן כעת | צור קשר | קישורים נוספים

כל הזכויות שמורות למקספינס, הגדלת איבר המין עם אנדרו פניס - Copyright © MaxPenis.co.il
כל התכנים באתר זה שייכים לאתר MaxPenis.co.il בלבד ולמפעיליו. אין להפיץ טקסטים מתוך האתר בשום מדיה ללא אישור מפורש ממפעילי האתר.
אנו עושים מאמצים כדי לספק מידע מדויק ומהימן בנושא הגדלת איבר המין.
הצהרת המשתמש ותנאי שימוש באתר