מכשיר הגדלת איבר המין המוביל בעולם
הגדלת איבר המין
חולם על הגדלת איבר המין בכמה סנטימטרים נוספים? מעכשיו זה כבר לא חלום עם מכשיר הגדלת הפין הגברי המוביל בעולם!

הצהרת המשתמש ותנאי שימוש באתר

להלן תנאי השימוש/הצהרה וחוקיות בין בעלי אתר Penis.co.il לבין משתמש הקצה (רוכש המוצר).

חוקיות ותנאי שימוש:
מוצר הגדלת הפין (Andro-penis ) (המוצר) משמש להארכת איבר המין הגברי והשימוש בו מותר לגברים מעל גיל 18 בלבד!

ידוע לי שבעת רכישת המוצר חובה עלי לעיין בחוברת ההדרכה אשר מגיע עם המוצר (הכתובה בשפה האנגלית בלבד) ורק לאחר מכן החליט עם לבצע שימוש במוצר.

כמו כן ידועים לי הפרטים הבאים:
בעלי אתר Penis.co.il הינם מתווכים בלבד בין חברת Andromedical.SL לבין משתמש הקצה ואינן נושאים בשום אחריות. למרות האישורים הרפואיים הקיימים למוצר, בעלי אתר Penis.co.il אינם נושאים ולא ישאו באחריות על כל פגיעה פיזית כלשהי כתוצאה משימוש במכשיר על כל המשתמע מכך. על פי כך כל תלונה שתהיה קשורה במוצר תהיה באחריות חברת Andromedical.SL בלבד!

הנני מבין ומצהיר על הדברים הבאים:
אני אדם בוגר ומלאו לי 18 שנים לפחות! אני לא רוכש את המוצר להגדלת איבר המין (Andro-penis) לצורך פגיעה או שימוש לרעה כנגד מפעילי האתר, בעליו או כנגד כל אדם אחר.
אני לא רוכש את המוצר תחת שם בדוי או כינוי כלשהו גם אם קבלתי אישור לכך מכל גורם חוקי או לא חוקי העוסק באכיפת חוק.
אני לא רוכש את המוצר לצורך חיפוש ראיה/יות אשר ישמשו לי כבסיס לתביעה משפטית כל שהיא או כל תביעה ותלונה אחרת מול כל גורם עקב השימוש במוצר להגדלת איבר המין.
ידוע לי שהשימוש במכשיר (Andro-penis) הוא לשימושי האישי בלבד ואם העביר אותו לכל אדם או כל גוף ציבורי, תקשורתי או קהילתי מכל סיבה שהיא אשא באחריותי המלאה על הפרת הסכם על פי חוק. כמו כן אהיה אחראי באופן מלא על כל גורם אשר נפגע בכל צורה שהיא עקב שימוש לא חוקי במוצר.

אני מבין:
שלמרות שמכשיר הגדלת איבר המין (Andro-penis) בטוח לגמרי ומלווה באישורים רפואיים ואין כל חשש לפגיעה פיזית ו/או פציעה לאיבר המין שלי או לכל חלק אחר בגופי הבעלים והמפעילים של אתר זה אינם נושאים באחריות ולא יישאו באחריות בכל נזק ו/או בעיית בריאות אשר ייגרמו לי באופן ישיר או בעקיפין מתוצאת השימוש במוצר (Andro-penis) ונטילת האחריות תהיה על חברת Andromedical.SL המספקת את המוצר בפועל ואף גובה את התשלום מהלקוח.

אני מבין שעל מנת לרכוש ו/ או להשתמש במוצר אני חייב להיות בן 18 שנים או יותר. לפני השימוש במוצר אני מסכים באופן חוקי לקבל על עצמי אחריות מלאה ואני מסכים שהשימוש במוצר הוא באחריותי בלבד.
לחץ כאן לחזרה לדף ראשיאודות השיטה | תוצאות | אישורים רפואיים | שאלות נפוצות | חישוב גודל אפשרי | סרטון הדרכה | סיפורי הצלחה | הזמן כעת | צור קשר

© 2088 הגדלת איבר המין - כל הזכויות שמורות